XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.09.2020

Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 16.00.

W poniedziałek o godz. 15.00 na rogu ulic Popiełuszki i Podhalańskiej w ramach dorocznej akcji ISKRA MIŁOSIERDZIA zapraszamy do publicznego odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia.

W czwartek rozpoczyna się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do rozważania tajemnic naszego zbawienia razem z Maryją, Matką Kościoła. W dni powszednie będziemy modlić się o godz. 17.15, natomiast w niedziele o godz. 15.45. Parafian, którym w tygodniu nie odpowiada pora wieczorna, zapraszamy rano o godz. 7.30. Modlitwę w tej godzinie poprowadzą członkowie grup apostolskich.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy w te dni na Msze św. i okolicznościowe nabożeństwa. W piątek rano comiesięczne spotkanie dla seniorów.

W czwartek, na różaniec i Mszę św. szkolną zapraszamy dzieci przedszkolne oraz uczniów klas I i II szkoły podstawowej.

W piątek o godz. 16.15 odbędzie się spotkanie członków Żywego Różańca.

W sobotę odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian z posługą sakramentalną. Prosimy ich zgłosić w kancelarii.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele błogosławieństwo małżonków obchodzących od 36 do 40 rocznicę ślubu.

Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię. Dyżur porządkowy w rozpoczynającym się tygodniu podejmują mieszkańcy ul. Kurpiowskiej 1 i 3. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od godz. 15.30.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest aktualny numer naszej gazety parafialnej i "Gość Niedzielny" oraz nowy – październikowy "Mały Gość Niedzielny".

Informujemy parafian, że od czwartku 1 października w kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na rok 2021.

Przypominamy, że kolejna grupa młodzieży przyjmie Sakrament Bierzmowania w czwartek 8 października. Próba przed tą uroczystością będzie miała miejsce w poniedziałek 5 października o godz. 18.45.

We wtorek 6 października po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie z pielgrzymami udającymi się w przyszłym roku do Medjugorie.